Team News (představení)

11752436_876572492436719_1330455513040038810_n
Na úvod  bychom si dovolili představit Vám náš sjezdový tým. Tým který celou sezonu 2016 ponese název WHIPMASTER CTM . Pro některé zasvěcené kteří sledují českou scénu už může být patrné o co nebo o koho se bude jednat.

Vzhledem k celkem úspěšné sezóně 2015 jsme se rozhodli posunout to zase o velký kus dál a spojit se se skupinou kluků jako je Honza (koule) Čepelák , Marek (Mára) Petelík, Jan (Pincek) Pavlas nebo mladej Ivan klaus. Tihle kluci drží jako jádro už po dobu zhruba osmi let od doby co spolu začali jezdit na závody. V průběhu několika sezon prošli patronátem mnoha známých obchodů jako je Katmar, Krabcycles nebo Bikestrike. Pod kterými zajeli velkou spoustu kvalitních výsledků.
Je pro nás velkou ctí tyto kluky přijmout pod svá křídla a snažit se jim dodat co nejkvalitnější podmínky pro závodění. Není žádnou tajností že po kladném ohlasu z loňské sezony pojedou na kolech značky CTM.sk ! Se kterými je spolupráce příjemná a poskytují velmi kvalitní materiál. I to je důvodem tolika skvělých výsledků.

Zde pro Vás máme výcuc některých z nich:

  • 2x 1.místo Czech downtown tour
  • 5.místo Evropský pohár Špičák
  • 12.místo Evropský pohár Schladming
  • 1.místo Český pohár Špindlerův Mlýn
  • 2.místo Český pohár Kouty nad Desnou
  • 3.místo Mistrovství republiky Ještěd

V plánu máme podpořit kluky také kvalitním materiálem. O tom ale někdy  příště v samostatném článku.

team

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dokaž, že nejsi spamátor * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.